Oferta – cennik

Projektowanie wnętrz cennik! Oferta zaprojektowana pod konkretne potrzeby.

Projektowanie wnętrz cennik, poniżej prezentujemy wszystkie etapy wykańczania domu, w których możemy Tobie pomóc. Prezentowane ceny są przykładowymi, zadzwoń lub napisz do nas i powiedź nam co możemy dla Ciebie zrobić, aby otrzymać ofertę dostosowaną do własnych potrzeb. Zobacz projektowanie wnętrz cennik.

Pomagamy dokonać najlepszego wyboru!

Konsultujemy i szukamy potencjału w mieszkaniu planowanym do zakupu. Na podstawie otrzymanych planów, opiniujemy i przedstawiamy potencjał pierwotnego rozkładu mieszkania i korzyści wynikające z ewentualnych zmian. Konsultujemy 4 plany dostarczone przez klienta.

Cena za konsultacje 4 planów – 250zł

Czas wprowadzić zmiany lokatorskie!

Służymy pomocą w przygotowaniu kompleksowej dokumentacji dla dewelopera, dotyczącej potrzebnych zmian deweloperskich. Jeśli wiesz, że konieczne są zmiany, ale nie wiesz jak się za to zabrać, oferta ta jest dla Ciebie!

Naszym zadaniem będzie przygotowanie opisów i wskazówek dla biura projektowego dewelopera do wprowadzenia zmian w projekcie lokum.

Cena za przygotowanie zmian deweloperskich – 500zł

W oczekiwaniu na własne cztery kąty! Projektowanie wnętrz cennik.

Czas pomyśleć nad wykończeniem i urządzeniem mieszkania. Oferujemy przygotowanie koncepcji układu funkcjonalnego na podstawie planu inwestycji. Wykonana zostanie na rzutach z góry (rozmieszczenie ścianek działowych, ewentualnych zmian budowlanych, wrysowanie układu mebli, rozmieszczenia urządzeń hydraulicznych i propozycji podziału posadzki).

Oferujemy 2 wersje do wyboru, po wybraniu jednej z nich następuje wstępny projekt elektryki.

Cena za metr kwadratowy – od 35zł

Projekt wykonawczy - z nim wszystko jest proste! Projektowanie wnętrz cennik.

Po zaakceptowaniu układu funkcjonalnego, trzeba przystąpić do realizacji projektu wykonawczego dla ekipy budowlanej i innych podwykonawców. Na tym etapie przygotowujemy: projekty pomieszczeń, rozwinięcia ściany z zabudową meblową, kolorystykę materiałową, projekt oświetlenia uwzględniający całe wykończenie mieszkania, dobór płytek i oświetlenia. Przygotowujemy rysunki mebli dla zakładów stolarskich i wybieramy gotowe meble wolnostojące.

Dostarczamy 2 propozycje wersji pomieszczeń. Wybrana koncepcja jest omawiana i jednorazowo modyfikowana. Do finalnego projektu dołączamy zestawienie materiałowo-kosztowe.

Cena za metr kwadratowy – od 85zł

Projekt zdalny

Cena za metr kwadratowy – od 70zł

Nadzór autorski to Twój spokój!

Do tego etapu przystępujemy, jeśli klient zdecyduje się powierzyć nam nadzór nad przebiegiem wykończenia lub remontu. Większość naszej pracy rozpoczyna się wraz ze startem inwestycji. Warto w oczekiwaniu na ekipę remontową pomyśleć nad zamówieniem elementów wykończenia i wystroju wnętrz, których oferta i dostępność jest ograniczona, a realizacja oddalona w czasie. Oferujemy nadzór autorski w dwóch formach:

  • 4 wizyty na budowie, omówienie rysunków z wykonawcami pracującymi bezpośrednio dla naszego klienta. Ponad to służymy konsultacjami telefonicznymi w razie potrzeby.
  • całościowy nadzór nad pracami (ekipa z naszego polecenia), otrzymujemy klucze do mieszkania i współpracujemy bezpośrednio z ekipą, nadzorując i koordynując proces realizacji projektu. Klient otrzymuje klucze już do wykończonej inwestycji.

Cena – wycena indywidualna

Ponadto oferta nasza to projekty i realizacja mebli na wymiar.

Wszystko zaczyna się od pomysłu, po drodze do celu jest tylko udany projekt!

Realizujemy projekty mebli na wymiar, np. zabudowy kuchennej, łazienkowej oraz szaf i garderób. Korzystając z usług naszego stolarza, projekt taki realizowany jest za symboliczną złotówkę.

Cena – od 1zł