Studio

Cześć! Poznaj INRE Design!

INRE Design powstało z zamiłowania do architektury i sztuki. Założycielką jest absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie, Marta Konopińska – Tarasiuk, która ukończyła kierunek Architektury Wnętrz. Wszystko rozpoczęło się w 2009 roku i do dziś biuro może pochwalić się ponad setką zrealizowanych projektów.

„Projektowanie to dla nas wyjątkowa możliwość kształtowania otoczenia. To przede wszystkim proces kreatywny, łączący  jednocześnie kwestie estetyczne i funkcjonalne. Ideą przyświecającą naszej firmie jest aranżowanie przestrzeni w taki sposób, aby odzwierciedlała osobowość i potrzeby klienta. Takie podejście pozwala nam na stworzenie najbardziej optymalnej przestrzeni do życia lub pracy.

Śledzimy najnowsze i szybko zmieniające się trendy w architekturze, wzornictwie i sztuce. Jednocześnie wierzymy, że zaprojektowanie ponadczasowej, funkcjonalnej i solidnej bazy, daje ogromne możliwości klientowi późniejszej rearanżacji przestrzeni, zabawy kolorami i dodatkami.

Z przyjemnością prowadzimy projekty mieszkaniowe i usługowe. Studio projektowe INRE Design prowadzi działalność głównie na terenie Warszawy i okolic, ale nie mamy nic przeciwko zdalnym realizacjom. Współpracujemy ze sprawdzonymi firmami budowlanymi i stolarniami.

Ważna jest dla nas satysfakcja klienta, dlatego służymy, konsultacjami telefonicznymi już po przekazaniu projektu. Studio działa głównie z polecenia, co jest dla nas dowodem, że wykonujemy naszą pracę na najwyższym poziomie. Cieszy nas stale rosnąca liczba zadowolonych klientów. Mamy nadzieje, że zapoznając się z naszą ofertą dołączysz do tego grona."

Marta

marta 1 scaled, architekt wnętrz, architekt wnętrz warszawa, architekt wnętrz bemowo, projektowanie wnętrz
Marta Konopińska
Architekt wnętrz | Malarka