Oferta

Oferta zaprojektowana pod konkretne potrzeby.

Poniżej prezentujemy naszą ofertę dzięki, której wspomożemy Cię w wykańczaniu własnego domu. Zadzwoń lub napisz do nas i powiedź nam co możemy dla Ciebie zrobić, aby otrzymać ofertę dostosowaną do własnych potrzeb.

Pomagamy dokonać najlepszego wyboru!

Konsultujemy i szukamy potencjału w mieszkaniu planowanym do zakupu. Na podstawie otrzymanych planów, opiniujemy i przedstawiamy potencjał pierwotnego rozkładu mieszkania i korzyści wynikające z ewentualnych zmian.

Czas wprowadzić zmiany lokatorskie!

Służymy pomocą w przygotowaniu kompleksowej dokumentacji dla dewelopera, dotyczącej potrzebnych zmian deweloperskich. Jeśli wiesz, że konieczne są zmiany, ale nie wiesz jak się za to zabrać, ta oferta jest dla Ciebie!

Naszym zadaniem będzie przygotowanie opisów i wskazówek dla biura projektowego dewelopera do wprowadzenia zmian w projekcie lokalu.

W oczekiwaniu na własne cztery kąty!

Czas pomyśleć nad wykończeniem i urządzeniem mieszkania. Oferujemy przygotowanie koncepcji układu funkcjonalnego na podstawie planu inwestycji. Wykonana zostanie na rzutach z góry (rozmieszczenie ścianek działowych, ewentualnych zmian budowlanych, wrysowanie układu mebli, rozmieszczenia urządzeń hydraulicznych i propozycji podziału posadzki).

Oferujemy 2 wersje do wyboru, po wybraniu jednej z nich następuje wstępny projekt elektryki.

Projekt wykonawczy - z nim wszystko jest proste!

Po zaakceptowaniu układu funkcjonalnego, trzeba przystąpić do realizacji projektu wykonawczego dla ekipy budowlanej i innych podwykonawców. Na tym etapie przygotowujemy: projekty pomieszczeń, rozwinięcia ściany z zabudową meblową, kolorystykę materiałową, projekt oświetlenia uwzględniający całe wykończenie mieszkania, dobór płytek i oświetlenia. Przygotowujemy rysunki mebli dla zakładów stolarskich i wybieramy gotowe meble wolnostojące.

Dostarczamy 2 propozycje wersji pomieszczeń. Wybrana koncepcja jest omawiana i jednorazowo modyfikowana. Do finalnego projektu dołączamy zestawienie materiałowo-kosztowe.

Nadzór autorski to Twój spokój!

Do tego etapu przystępujemy, jeśli klient zdecyduje się powierzyć nam nadzór nad przebiegiem wykończenia lub remontu. Większość naszej pracy rozpoczyna się wraz ze startem inwestycji. Warto w oczekiwaniu na ekipę remontową pomyśleć nad zamówieniem elementów wykończenia i wystroju wnętrz, których oferta i dostępność jest ograniczona, a realizacja oddalona w czasie. Oferujemy nadzór autorski w dwóch formach:

  • 4 wizyty na budowie, omówienie rysunków z wykonawcami pracującymi bezpośrednio dla naszego klienta. Ponad to służymy konsultacjami telefonicznymi w razie potrzeby.
  • całościowy nadzór nad pracami (ekipa z naszego polecenia), otrzymujemy klucze do mieszkania i współpracujemy bezpośrednio z ekipą, nadzorując i koordynując proces realizacji projektu. Klient otrzymuje klucze już do wykończonej inwestycji.